İthal Elit Premium Lsy Desen Şal -Saks Mavis
İthal Elit Premium Lsy Desen Şal -Saks Mavis
İthal Elit Premium Lsy Desen Şal -Saks Mavis

İthal Elit Premium Lsy Desen Şal -Saks Mavis

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺300,00(KDV Dahil)

Premium LSY Şal: Zarafetin ve Şıklığın Sembolü Premium LSY şallar, her kıyafete sofistike bir dokunuş katıyor. Üstelik yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu şallar, kullanıcılarına rahatlık sunuyor. Boyutları 75cm x 185cm olan bu şal, özel günlerde ya da günlük kullanımda mükemmel bir seçenek. Ayrıca, şık bir hediye seçeneği olarak da düşünülebilir ve her kadının gardırobuna değerli bir katkı yapabilir.

Bakımı ise oldukça kolay: Elde yıkamak en iyisi. Soğuk su ve hafif bir deterjanla yıkayın, ardından nazikçe sıkarak fazla suyu çıkarın ve asarak kurumaya bırakın. Ütüleme gerektiğinde düşük ısıda ütüleyin ve direkt güneş ışığından uzak tutun.

Ürün Özellikleri:

  • Kendinden desenli özel dokuma
  • Günlük veya özel günlerde kullanılabilir
  • Kolay şekil alır ve yumuşak bir dokuya sahiptir
  • %60 viskon %40 pamuk karışımı, 50 denye jakar ipliğinden üretilmiştir

Ürün Bakımı:

  • Düşük sıcaklıkta yıkayın
  • Düşük sıcaklıkta ütüleyin
  • Kuru temizleme önerilir

Etiketler
İthal, İthal Elit, İthal Elit Premium, İthal Elit Premium Lsy, İthal Elit Premium Lsy Desen, İthal Elit Premium Lsy Desen Şal, İthal Elit Premium Lsy Desen Şal -Saks, İthal Elit Premium Lsy Desen Şal -Saks Mavis, İthal Elit Premium Lsy Desen Şal Mavis, İthal Elit Premium Lsy Desen -Saks, İthal Elit Premium Lsy Desen -Saks Mavis, İthal Elit Premium Lsy Desen Mavis, İthal Elit Premium Lsy Şal, İthal Elit Premium Lsy Şal -Saks, İthal Elit Premium Lsy Şal -Saks Mavis, İthal Elit Premium Lsy Şal Mavis, İthal Elit Premium Lsy -Saks, İthal Elit Premium Lsy -Saks Mavis, İthal Elit Premium Lsy Mavis, İthal Elit Premium Desen, İthal Elit Premium Desen Şal, İthal Elit Premium Desen Şal -Saks, İthal Elit Premium Desen Şal -Saks Mavis, İthal Elit Premium Desen Şal Mavis, İthal Elit Premium Desen -Saks, İthal Elit Premium Desen -Saks Mavis, İthal Elit Premium Desen Mavis, İthal Elit Premium Şal, İthal Elit Premium Şal -Saks, İthal Elit Premium Şal -Saks Mavis, İthal Elit Premium Şal Mavis, İthal Elit Premium -Saks, İthal Elit Premium -Saks Mavis, İthal Elit Premium Mavis, İthal Elit Lsy, İthal Elit Lsy Desen, İthal Elit Lsy Desen Şal, İthal Elit Lsy Desen Şal -Saks, İthal Elit Lsy Desen Şal -Saks Mavis, İthal Elit Lsy Desen Şal Mavis, İthal Elit Lsy Desen -Saks, İthal Elit Lsy Desen -Saks Mavis, İthal Elit Lsy Desen Mavis, İthal Elit Lsy Şal, İthal Elit Lsy Şal -Saks, İthal Elit Lsy Şal -Saks Mavis, İthal Elit Lsy Şal Mavis, İthal Elit Lsy -Saks, İthal Elit Lsy -Saks Mavis, İthal Elit Lsy Mavis,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR